Neftaş'a Hoşgeldiniz!

Hakkımızda

NEFTAŞ, enerji, inşaat, doğalgaz ve petrol, tünelcilik, madencilik ve altyapı alanlarında sektörlerinin önde gelen markalarının ve teknoloji üreticilerinin temsilciliklerini yapmaktadır.

Sektördeki uzmanlığı, yıllara dayanan deneyimi ve mühendislik bilgisi sayesinde ilgili sektörlerde çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

Temsilciliğini yaptığı ürün grupları arasında;

 • - Vinçler (kule vinçler, mobil vinçler, paletli ve teleskopik vinçler ve elektrikli vinçler)
 • - TBM, tünel makine ve ekipmanları
 • - Sondaj makineleri
 • - Zemin ve kazık makineleri
 • - Dalgıç pompalar
 • - İnşaat makineleri bulunmaktadır

Sunduğu çözüm ve hizmetlerle birlikte, yüksek güvenlik standartlarıyla donatılmış makine ve ekipmanları, tüm dünyada önemli projelerde yüksek verimlilikle kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, dünyanın birçok değişik coğrafyasında en zorlu projelerde ekonomik, ekolojik, müşteri odaklı, yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz, projelerinin tüm aşamalarında karşılaşılabilecek zorluklara karşı müşterilerimize en üst seviyede desteği sağlamaktır. Bu bağlamda, sektörde kazandığımız güven temel ilkemiz olacaktır.


Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin en iyisi olmaya devam ederek, yetkili servis ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Türkiye’nin en seçkin şirketleri arasında yer almak, dünyada örnek bir şirket olmaktır.


Misyonumuz

Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize iş makinaları ile ilgili dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; iş makinaları ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.


Kalite Politikamız

Türkiye’nin ağır iş makinası sektöründeki en iyi firması olarak liderliğimizi devam ettirmek için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte sürekli daha iyiyi arayacağız. Bu nedenle kalite politikamız;

 • - Sunmuş olduğumuz ürünlerin kalitelerine layık olmak ve bu kaliteyi sürekli yukarı taşımak amacıyla hizmetlerimizi, dolayısıyla müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak,
 • - Çalışanlarımızı, çözüm ortaklarımızı ve tedarikçilerimizi teşvik ederek ve destekleyerek çalışma kalitelerini yükseltmeye çalışmak, dolayısı ile toplum kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmak,
 • - Çalışanlarımızın sürekli iyileştirme yolunda katkıda bulunmalarını sağlayarak onları teşvik etmek.
 • - Kaynakların etkin ve verimli şekilde kullanılması sayesinde yaratılacak ek değer ile müşterilerimize ve müessesemize uzun vadeli kazanımlar sağlamak,
 • - Firmamız çalışanları ile benimsediğimiz sosyal sorumluluk kavramımızı genişleterek dünya doğal kaynaklarına ve çevreye daha duyarlı olmak,
 • - Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın mensubu olmaktan gurur duyacakları bir kurumsal yapı yaratmaktır.